Lodní elektromotor Minn Kota TRAXXIS 45


Lodní elektromotor Minn Kota TRAXXIS
 • Celková cena (s DPH)

  14 399,- Kč

 • Bez DPH: 11 900,- Kč

  € 439.28,-

 • Sleva: 5%

  15 158,- Kč

 • Dostupnost

  skladem u dodavatele


Lodní elektromotory vybavené digitální technologií zvyšující jejich efektivitu ...

Lodní elektromotory Minn Kota TRAXXIS vybavené digitální technologií zvyšující jejich efektivitu se ideálně hodí na velkou vodu. Nepříznivé povětrnostní podmínky pro ně nejsou žádnou překážkou. Je-li obyčejný závěsný elektromotor příliš slabý a vy byste chtěli mít takový, který Vás v žádných podmínkách nezklame, vyberte TRAXXIS.Lodní elektromotor Minn Kota TRAXXIS

Ukazatel stavu nabití akumulátoru - stačí stisknout tlačítko na hlavě elektromotoru a zjistíte aktuální stav Vaší baterie.

Řídící tyč je z karbono-plastového kompozitu (noha motoru) a je 3x odolnější, než by byla vyrobená z kovu - při nárazu o dno se tyč ohne, nezlomí se ani nedojde k deformaci. Kompozit navíc nekoroduje.

Digitální maxmizér: tato nepřekonatelná digitální technologie umožňuje až pětinásobně prodloužit dobu provozu na jedno nabití. Technologie MAXIMIZER přesně kontroluje spotřebu energie při různých rychlostech, což umožňuje zabránit jejím ztrátám a déle zachovat nezbytný výkon akumulátoru. Jeďte klidněji, déle a efektivněji.

Zcela nový závěs motoru umožňuje rychlé vyklopení motoru z vody jedním pohybem, jednou rukou. Když se blížíte k břehu příliš rychle, vyklopení motoru je otázkou několika sekund. Žádná tlačítka, žádné páčky - jen jej vytáhněte nahoru a sklopte. Možnost nastavení úhlu motoru vůči lodi ale zůstává samozřejmostí.

Nový systém nastavení tuhosti otáčení motoru v ose vám dovolí nastavit tuhost řízení velice precizně.

Parametry lodních elektromotorů Minn Kota Endura TRAXXIS

> Nastavení tuhosti řízení

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - nastavení tuhosti řízení

Inovativní matice nad závěsem motoru Minn Kota Traxxis vám dovoluje nastavit tuhost řízení přesně na požadovanou míru. Nechte ji uvolněnou, jestliže chcete, aby řízení nekladlo žádný odpor, nebo ji utáhněte, aby se váš Riptide během jízdy ani nepohnul. Vždy můžete využít vyklápění motoru jednou rukou.

 

> Nastavení výšky motoru

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - nastavení výšky motoru

Zámek Quick-Lock, pomocí kterého nastavujete výšku motoru zavěšeného na zrcadle lodi, je jednoduchý páčkový mechanismus, který vám umožní rychlé, pohodlné a bezpečné výškové nastavení. Pevně zamkne váš motor přesně tam, kde ho chcete mít.

 

> Výklopná a výsuvá rukojeť

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - výklopná a výsuvná rukojeť

Inovativní a pohodlná sklápěcí rukojeť lodních elektromotorů Minn Kota Traxxis může být jak vyklopena až do úhlu 45°, tak i vysunuta až o 15 cm, abyste měli maximální kontrolu a aby ovládání sedlo vašemu stylu rybaření.

 

 

> Neustálá kontrola stavu baterie

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - neustálá kontrola stavu baterie

Na hlavě elektromotorů modelové řady Traxxis je umístěna indikace stavu nabití baterie. Díky tomu přesně znáte její kondici a dokážete odhadnout své možnosti nebo nechat dost energie pro návrat zpět. Stačí zmáčknout tlačítko a víte vše, co potřebujete.

 

> Digitální maximizér

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - digitální maximizér

Digitální technologie Digitial Maximizer ™ spočívající v mikročipech a řídících jednotkách neustále kontroluje a optimalizuje výkon za účelem prodloužení výdrže baterie na jedno nabití a redukuje množství tepla, které poškozuje baterii. Na vodě zůstanete až pět krát déle na jedno nabití akumulátoru. Díky této technologii j ovládáte výkon plynulou regulací v rozmezí 0 – 100%.

> Vrtule Power Prop

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - Power Prop

Vrtule Power Prop poskytuje extra sílu, která vám pomůže projet náročnějšími podmínkami, například skrze vegetaci. Výměna v případě poškození je snadná a rychlá a nepotřebujete k tomu speciální nářadí. To platí i o běžné údržbě.

 

> Vrtule Weedless Wedge 2™ Prop

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - Weedles Wedge 2

Kromě vrtule Power prop se pro řadu Minn Kota Traxxis hodí rovněž inovovaný propeler Weedless Wedge™ 2. Tato speciálně navrhnutá vrtule od sebe odstrkuje vodní rostliny a zvládá náročný terén, aniž by zbytečně vybíjela baterii nebo sekala rostliny. Weedles Wedge ™ 2 propeler má vzad ohnuté špičky lopatek pro nezastavitelný a spolehlivý výkon.

 

> Nezničitelná kompozitová noha motoru

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - nezničitelná kompozitová noha

Garance na celý život! Kompozitová noha motoru je silnější než ocel. Při nárazu se nezlomí, ale ohne. Kompozitový materiál navíc oproti běžným kovům nekoroduje. Navíc je lehčí.

 

> Tichá síla

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - tichá síla

Extra velké navíjecí cívky a rotační usměrňovače odvádějí teplo, což má za následek hladší chod, delší výkon baterie a delší životnost motoru. Unikátní ložiskový systém snižuje odpor a tudíž neprodukuje žádný hluk, který by plašil ryby. Nikdy vás neuslyší přijíždět.

 

> Dvouletá záruka

Lodní elektromotory Minn Kota Traxxis - dvouletá záruka

Na tento motor platí dvouletá záruka. Naše společnost zaručuje záruční i pozáruční servis a dostání náhradních dílů na lodní motory Minn Kota vč. autorizovaného servisu.

 

Detail

 • Lodní elektromotor Minn Kota TRAXXIS
 • Zcela nový závěs motoru umožňuje rychlé vyklopení motoru z vody jedním pohybem, jednou rukou. Když se blížíte k břehu příliš rychle, vyklopení motoru je otázkou několika sekund. Žádná tlačítka, žádné páčky - jen jej vytáhněte nahoru a sklopte. Možnost nas
 • Nový systém nastavení tuhosti otáčení motoru v ose u modelu Minn Kota TRAXXIS vám dovolí nastavit tuhost řízení velice precizně.
 • Lodní elektromotor Minn Kota TRAXXIS
 • Lodní elektromotor Minn Kota TRAXXIS
Kontaktní údaje

Adresa

Zpráva

Zajímám se o

Technická specifikace lodního motoru Minn Kota TRAXXIS 45

Model TRAXXIS 45
Statický tah, max. 45 lbs.
Výkon 504 W
Max.odběr 42 A
Technologie Digitální
Rychlosti vpřed / vzad plynulá změna rychlosti (0-100%
Hmotnost 8,7 kg
Doporučná max.hmotnost lodi 1300 kg
Propeler MKP-6
Délka řídící tyče (délka nohy motoru) 91 cm
Volt 12 V

Lodní elektromotory jsou standartně dodávány včetně originálního propeleru Minn Kota a kabelu k napojení na trakční baterii.

Jako volitelné příslušenství doporučujeme zakoupit konektory baterie, trakční baterii s nabíječkou a přepravní vak. K dostání také na prodejně.

Pošlete emailem