Lodní motor Evinrude E-TEC 60 DGTL


Evinrude E-TEC 60 DTL
 • Celková cena (s DPH)

  198 000,- Kč

 • Bez DPH: 163 636,- Kč

  € 6 545.44,-

 • Dostupnost

  Dostupnost na dotaz


Manuální řízení, elektrický start a power trim...

Lodní motor Evinrude E-TEC E60 DGTL

Lodní motor Evinrude E-TEC 60 DTLMotory E60 představují vrchol dvou-válcových modelů E-TEC od Evinrude. Extrémně výkonné, lehké a maximálně spolehlivé motory amerického výrobce Evinrude, který exceluje v pokročilých technologiích přímého vstřikování E-TEC. Tyto 2-taktní motory podléhají záruce 3 roky, během kterých není potřeba žádné výměny olejů. Díky vysokému kroutícímu momentu mají motory skvělou akceleraci, mohutný zátah v celém spektru otáček až k omezovači a vyšší maximální rychlost oproti běžným motorům až o 11 km/h... Ale i přesto, že se jedná o 2-taktní motory, nemusíte se obávat nadměrného hluku, zvýšené spotřeby oleje nebo benzinu, nepříjemného zápachu nebo nekultivovaného chodu. Motory Evinrude E-TEC splňují normy EPA 2006, CARB 3 STAR a EU 2006, které je řadí mezi nejčistší a nejekologičtější motory na trhu - samozřejmě i v porovnání se 4-taktními motory.

Spolehlivost těchto motorů je každodenní oporou pro práci profesionálů, kteří oceňují přednosti motorů E-TEC v těch nejnáročnějších podmínkách - každý den, po dlouhé roky...

Motor Evinrude E-TEC E60 DGTL má kormidelní rukojeť identickou s modely E25/30 a modely E40/50, na které je umístěno řazení, výtrhová pojistka (quick-stop) a ovládání plynu. Model DGTL má elektrické startování, jehož spínač je taktéž na kormidelní páce. Hydraulika pro vyklápění motoru je ovládána pomocí spínače na páce.

Kormidelní páka je mohutná, ale ergonomicky tvarovaná a pohodlná: s vlastními silenbloky a jemným nastavením jejího sklonu bude i delší jízda radostí. Pro převážení se dá "zlomit" a zajistit, aby se během převážení nepohybovala, navíc slouží jako jedno z madel pro přenášení motoru (ano, je na to stavěná a je dost odolná). Řazení je taktéž na páce, takže máte plnou kontrolu nad plavidlem po celou dobu jízdy. Bonusem je "cruise-mode" tlačítko, které umožňuje nastavení a jemné ladění otáček v nižším spektru při pomalé jízdě - funkce je obdobou automobilového tempomatu.

Řadové dvou válce o objemu 864 ccm tvoří velice oblíbené motory pro práci i rekreaci. K pracovnímu využití je předurčuje silná převodovka a nenáročná údržba. Při sportovně-rekreačním použití se zase příjemně projeví jejich odezva na plyn, rychlá akcelerace, síla v celém spektru otáček a nízké servisní náklady.

Díky chytré řídící jednotce zvládnete motor zazimovat sami, aniž byste museli nutně do servisu. Díky stejné elektronice, která hlídá a kontroluje chod motoru, je taktéž záběh věcí historie - všechny funkce monitoruje řídící jednotka, vše je plně automatické.

 

Detail

 • Evinrude E-TEC 60 DTL
 • Evinrude E-TEC 60 DTL
Kontaktní údaje

Adresa

Zpráva

Zajímám se o

Technické specifikace motoru Evinrude E-TEC E60 DGTL:

Typ motoru: přímé vstřikování E-TEC, 2-takt
Obsah motoru: 864 ccm
Počet válců: 2 v řadě
Max.výkon: 44,7 kW (60 k) @ 5 750 rpm
Max.otáčky: 5 500 - 6 000 rpm
Startování: elektrické
Řazení: R-N-F
Ovládání: ruční
Převodový poměr: 2,67:1
Hmotnost: 113 kg
Délka nohy motoru: 508 mm (L - dlouhá)
Barva: grafitová čtyř-barevná metalíza
Záruka: 3 roky / 300 moto-hodin

Standardní výbava lodních motorů Evinrude E-TEC E60 DGTL zahrnuje 3-listou hliníkovou vrtuli, externí nádrž 22,5 L vč. hadic a balónku. Napájení motoru od baterie u modelu DGTL zajišťuje kabel motoru.

Motor je dodáván BEZ OLEJE (motorového), který je nutné dokoupit zvlášť.

Na přání lze motor na prodejně při předání nastartovat a vysvětlit jeho základní funkce a pokyny pro obsluhu. Nabízíme také odbornou instalaci motoru na vaši loď, dodání ND a záruční i pozáruční servis.

Pošlete emailem