Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 34


Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 34
 • Celková cena (s DPH)

  5 187,- Kč

 • Bez DPH: 4 287,- Kč

  € 158.25,-

 • Dostupnost

  skladem u dodavatele


Analogový motor na sladkou vodu ...

Neporazitelný originál

Minn Kota představuje to nejlepší, co si lze v kategorii závěsných elektromotorů pořídit - nyní v inovované podobě Endura C2. Motory jsou nabité moderními technologiemi, zároveň jsou však velmi odolné (už ze samotného názvu - Endurance - odolnost) a neuvěřitelně spolehlivé.Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 30

Již tato základní řada lodních elektromotorů Minn Kota je vybavená indikací stavu baterie, která je umístěná na hlavě motoru a stisknutím tlačítka se dozvíte, v jakém stavu je vaše trakční baterie.

Materiály, ze kterých jsou vyrobené, jsou odolné vůči deformacím teplem a namáhání. Řídící tyč je z kompozitu (noha motoru) a je 3x odolnější, než by byla vyrobená z kovu - při nárazu o dno se tyč ohne, nezlomí se ani nedojde k deformaci. Kompozit navíc nekoroduje.

Jsou také snadné na ovládání, díky teleskopické kormidelní páce. Vyzkoušejte v praxi tento motor a sami se přesvědčíte, že motor Endura C2 je ve své třídě tím nejlepším produktem na světě.

Již tento nejmenší elektromotor Minn Kota Endura C2 má dost síly na to, aby si poradil s většinou nafukovacích člunů nebo rybářských pramic. Díky nízké spotřebě si vystačí s malými bateriemi, což šetří náklady a čas potřebný k nabití baterie. Motor má závěs, který jej předurčuje pro instalaci na záď lodě, resp. na integrovaném zrcadle, ale díky nízké hmotnosti motoru jej lze použít i na člunech s přídavným zadním čelem.

Díky nastavitelné výšce uchycení jej lze použít na člunech s různou výškou zrcadla a uzpůsobit jej tak pro člun, který právě používáte, jelikož délka kompozitové nohy je 91 cm.

I přes to, že Endura C2 34 zvládne člun o celkové hmotnosti 930 kg, doporučujeme při výběru správného elektromotoru pro vaše potřeby nechat rezervu ve výkonu, aby si motor poradil i s prouděním nebo větrem. V potaz je třeba vzít také odhadovanou časovou náročnost jízd a délku trasy při obvyklém způsobu použití, abyste vytvořili správný set s trakční baterií a nabíječkou. S výběrem vám rádi poradíme!

ZBOŽÍ Z ČESKÉ DISTRIBUCE

Parametry lodních elektromotorů Minn Kota Endura C2

> Teleskopická rukojeť

Lodní motor Minn Kota Endura C2- teleskopická hřídel

Ergonomická, 15 cm dlouháteleskopická rukojeť umožňuje pohodlné a snadné řízení. Nově je rukojeť mnohem robustnější a zvolené materiály působí hodnotnějším dojmem, nemluvě o tom, že je velmi příjemná na dotek.

 

> Power Prop

Lodní motor Minn Kota Endura C2-power prop

Vrtule Power Prop poskytuje extra sílu, která vám pomůže projet náročnějšími podmínkami, například skrze vegetaci. Výměna v případě poškození je snadná a rychlá a nepotřebujete k tomu speciální nářadí. To platí i o běžné údržbě.

 

> Pět rychlostí

Lodní elektromotory Minn Kota Endura C2- 5 rychlostí

Pěti rychlostní ​​motory vám umožňují jízdu vpřed na pěti různých rychlostních stupních. Pro zpětný chod máte tři rychlosti.

 

> Nezničitelná kompozitová noha motoru

Lodní elektromotory Minn Kota Endura C2- nezničitelná kompozitovaná noha

Garance na celý život! Kompozitová noha motoru je silnější než ocel. Při nárazu se nezlomí, ale ohne. Kompozitový materiál navíc oproti běžným kovům nekoroduje. Navíc je lehčí.

 

> Tichá síla

Lodní elektromotory Minn Kota Endura C2- klidná síla

Extra velké navíjecí cívky a rotační usměrňovače odvádějí teplo, což má za následek hladší chod, delší výkon baterie a delší životnost motoru. Unikátní ložiskový systém snižuje odpor a tudíž neprodukuje žádný hluk, který by plašil ryby. Nikdy vás neuslyší přijíždět.

> Dvouletá záruka

Lodní elektromotory Minn Kota Endura C2- dvouletá záruka

Na tento motor platí dvouletá záruka. Naše společnost zaručuje záruční i pozáruční servis a dostání náhradních dílů na lodní motory Minn Kota vč. autorizovaného servisu.

Detail

 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 34
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 34
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 34
 • Všechny modely Endura C2 jsou vybavené indikací stavu baterie | Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 34
 • Elektromotory Minn Kota jsou výsledkem dlouholetých zkušeností. Proto se používají jen špičkové komponenty.
 • Kompozitová noha elektromotorů Minn Kota se při nárazu ohne, ale nezlomí.
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 34
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 34
Kontaktní údaje

Adresa

Zpráva

Zajímám se o

Technická specifikace lodního motoru Minn Kota Endura C2 34

Model ENDURA C2 34
Statický tah, max. 34 lbs.
Výkon 384 W
Max.odběr 32 A
Technologie Analogová
Rychlosti vpřed / vzad 5 / 3
Hmotnost 6 kg
Doporučná max.hmotnost lodi 930 kg
Propeler MKP-2
Délka řídící tyče (délka nohy motoru) 91 cm
Volt 12 V

Lodní elektromotory jsou standartně dodávány včetně originálního propeleru Minn Kota a kabelu k napojení na trakční baterii.

Jako volitelné příslušenství doporučujeme zakoupit konektory baterie, trakční baterii s nabíječkou a přepravní vak. K dostání také na prodejně.

Pošlete emailem