Lodní elektromotor Minn Kota Endura MAX 50


Lodní elektromotor Minn Kota Endura MAX 50
 • Celková cena (s DPH)

  12 450,- Kč

 • Bez DPH: 10 289,- Kč

  € 379.81,-

 • Dostupnost

  skladem u dodavatele


Elektromotory vybavené digitálním maximizérem a plynulou změnou rychlosti ...

Se zcela novými lodními elektromotory Minn Kota Endura Max den neskončí, dokud vy sami nebudete chtít. Vybaveni digitálním maximizérem nyní můžete jezdit na jedno nabití vaší baterie až 5x déle. Strávíte více času na vodě a můžete déle rybařit.Lodní elektromotor Minn Kota Endura MAX

Digitální maxmizér: tato nepřekonatelná digitální technologie umožňuje až pětinásobně prodloužit dobu provozu na jedno nabití. Technologie MAXIMIZER™ přesně kontroluje spotřebu energie při různých rychlostech, což umožňuje zabránit jejím ztrátám a déle zachovat nezbytný výkon akumulátoru. Jeďte klidněji, déle a efektivněji.

Variabilní ovládání výkonu motoru a rychlosti - plynulá regulace umožňuje mnohem preciznější volbu rychlosti plavby a pomáhá tak prodloužit čas jízdy na jedno nabití.

Ukazatel stavu nabití akumulátoru - stačí stisknout tlačítko na hlavě elektromotoru a zjistíte aktuální stav vaší baterie.

Teleskopická rukojeť - další krok v ergonomii, šest palců dlouhá vysouvací rukojeť umožní pohodlnější a přesnější řízení.

Další prvky přejímají ze série Endura - závěs motoru, vrtule Power Prop, kompozitové řídící tyče... ale díky digitální technologii Maximizeru jste nyní o krok dále!

Parametry lodních elektromotorů Minn Kota Endura MAX

> Digitální maxmizér

Lodní elektromotory Minn Kota Endura MAX - digitální maximizérTato nepřekonatelná digitální technologie umožňuje až pětinásobně prodloužit dobu provozu na jedno nabití. Technologie MAXIMIZER ™ přesně kontroluje spotřebu energie při různých rychlostech, což umožňuje zabránit jejím ztrátám a déle zachovat nezbytný výkon akumulátoru. Umožňuje jet klidněji, déle a efektivněji.

> Plynulé ovládání rychlosti

Lodní elektromotory Minn Kota Endura MAX - plynulé ovládání rychlosti

Modely řady Endura MAX jsou oproti Endura C2 vybaveny variabilním ovládáním výkonu motoru a rychlosti. Jejich plynulá regulace umožňuje mnohem preciznější volbu rychlosti plavby a pomáhá tak prodloužit čas jízdy na jedno nabití.

 

 

> Ukazatel stavu nabití akumulátoru

Lodní elektromotory Minn Kota Endura MAX - ukazatel stavu nabití akumulátoru

Indikace nabití akumulátoru je prakticky umístěna na hlavě motoru. Stiskem jediného tlačítka zjistíte, kolik energie vám zbývá na cestu a návrat zpět.

 

 

 

> Teleskopická rukojeť

Lodní elektromotory Minn Kota Endura MAX - teleskopická rukojeť

Ergonomická, 15 cm dlouháteleskopická rukojeť umožňuje pohodlné a snadné řízení. Nově je rukojeť mnohem robustnější a zvolené materiály působí hodnotnějším dojmem, nemluvě o tom, že je velmi příjemná na dotek.

 

> Power Prop

Lodní elektromotory Minn Kota Endura MAX - vrtule Power Prop

Vrtule Power Prop poskytuje extra sílu, která vám pomůže projet náročnějšími podmínkami, například skrze vegetaci. Výměna v případě poškození je snadná a rychlá a nepotřebujete k tomu speciální nářadí. To platí i o běžné údržbě.

 

> Nezničitelná kompozitová noha motoru

Lodní elektromotory Minn Kota Endura MAX - kompozitová noha

Garance na celý život! Kompozitová noha motoru je silnější než ocel. Při nárazu se nezlomí, ale ohne. Kompozitový materiál navíc oproti běžným kovům nekoroduje. Navíc je lehčí.

> Tichá síla

Lodní elektromotory Minn Kota Endura MAX - tichá sílaExtra velké navíjecí cívky a rotační usměrňovače odvádějí teplo, což má za následek hladší chod, delší výkon baterie a delší životnost motoru. Unikátní ložiskový systém snižuje odpor a tudíž neprodukuje žádný hluk, který by plašil ryby. Nikdy vás neuslyší přijíždět.

> Dvouletá záruka

Lodní elektromotory Minn Kota Endura MAX - dvouletá záruka

Na tento motor platí dvouletá záruka. Naše společnost zaručuje záruční i pozáruční servis a dostání náhradních dílů na lodní motory Minn Kota vč. autorizovaného servisu.

Detail

 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura MAX 50
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura MAX 50
 • Elektromotory Minn Kota jsou výsledkem dlouholetých zkušeností. Proto se používají jen špičkové komponenty.
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura MAX 50
Kontaktní údaje

Adresa

Zpráva

Zajímám se o

Technická specifikace lodního motoru Minn Kota Endura MAX 50

Model ENDURA MAX 50
Statický tah, max. 50 lbs.
Výkon 504 W
Max.odběr 42 A
Technologie Digitální
Rychlosti vpřed / vzad plynulá změna rychlosti (0-100%
Hmotnost 10,5 kg
Doporučná max.hmotnost lodi 1350 kg
Propeler MKP-37
Délka řídící tyče (délka nohy motoru) 91 cm
Volt 12 V

Lodní elektromotory jsou standartně dodávány včetně originálního propeleru Minn Kota a kabelu k napojení na trakční baterii.

Jako volitelné příslušenství doporučujeme zakoupit konektory baterie, trakční baterii s nabíječkou a přepravní vak. K dostání také na prodejně.

Pošlete emailem