Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 45


Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 45
 • Celková cena (s DPH)

  8 999,- Kč

 • Bez DPH: 7 437,- Kč

  € 274.53,-

 • Dostupnost

  Dostupnost na dotaz


Analogový motor na sladkou vodu ...

Neporazitelný originál

Minn Kota představuje to nejlepší, co si lze v kategorii závěsných elektromotorů pořídit - nyní v inovované podobě Endura C2. Motory jsou nabité moderními technologiemi, zároveň jsou však velmi odolné (už ze samotného názvu - Endurance - odolnost) a neuvěřitelně spolehlivé.Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 30

Již tato základní řada lodních elektromotorů Minn Kota je vybavená indikací stavu baterie, která je umístěná na hlavě motoru a stisknutím tlačítka se dozvíte, v jakém stavu je vaše trakční baterie.

Materiály, ze kterých jsou vyrobené, jsou odolné vůči deformacím teplem a namáhání. Řídící tyč je z kompozitu (noha motoru) a je 3x odolnější, než by byla vyrobená z kovu - při nárazu o dno se tyč ohne, nezlomí se ani nedojde k deformaci. Kompozit navíc nekoroduje.

Jsou také snadné na ovládání, díky teleskopické kormidelní páce. Vyzkoušejte v praxi tento motor a sami se přesvědčíte, že motor Endura C2 je ve své třídě tím nejlepším produktem na světě.

Díky nastavitelné výšce uchycení jej lze použít na člunech s různou výškou zrcadla a uzpůsobit jej tak pro člun, který právě používáte, jelikož délka kompozitové nohy je 91 cm.

I přes to, že Endura C2 45 zvládne člun o celkové hmotnosti 1300 kg, doporučujeme při výběru správného elektromotoru pro vaše potřeby nechat rezervu ve výkonu, aby si motor poradil i s prouděním nebo větrem. V potaz je třeba vzít také odhadovanou časovou náročnost jízd a délku trasy při obvyklém způsobu použití, abyste vytvořili správný set s trakční baterií a nabíječkou. S výběrem vám rádi poradíme!

ZBOŽÍ Z ČESKÉ DISTRIBUCE

Parametry lodních elektromotorů Minn Kota Endura C2

> Teleskopická rukojeť

Lodní motor Minn Kota Endura C2- teleskopická hřídel

Ergonomická, 15 cm dlouháteleskopická rukojeť umožňuje pohodlné a snadné řízení. Nově je rukojeť mnohem robustnější a zvolené materiály působí hodnotnějším dojmem, nemluvě o tom, že je velmi příjemná na dotek.

 

> Power Prop

Lodní motor Minn Kota Endura C2-power prop

Vrtule Power Prop poskytuje extra sílu, která vám pomůže projet náročnějšími podmínkami, například skrze vegetaci. Výměna v případě poškození je snadná a rychlá a nepotřebujete k tomu speciální nářadí. To platí i o běžné údržbě.

 

> Pět rychlostí

Lodní elektromotory Minn Kota Endura C2- 5 rychlostí

Pěti rychlostní ​​motory vám umožňují jízdu vpřed na pěti různých rychlostních stupních. Pro zpětný chod máte tři rychlosti.

 

> Nezničitelná kompozitová noha motoru

Lodní elektromotory Minn Kota Endura C2- nezničitelná kompozitovaná noha

Garance na celý život! Kompozitová noha motoru je silnější než ocel. Při nárazu se nezlomí, ale ohne. Kompozitový materiál navíc oproti běžným kovům nekoroduje. Navíc je lehčí.

 

> Tichá síla

Lodní elektromotory Minn Kota Endura C2- klidná síla

Extra velké navíjecí cívky a rotační usměrňovače odvádějí teplo, což má za následek hladší chod, delší výkon baterie a delší životnost motoru. Unikátní ložiskový systém snižuje odpor a tudíž neprodukuje žádný hluk, který by plašil ryby. Nikdy vás neuslyší přijíždět.

 

> Dvouletá záruka

Lodní elektromotory Minn Kota Endura C2- dvouletá záruka

Na tento motor platí dvouletá záruka. Naše společnost zaručuje záruční i pozáruční servis a dostání náhradních dílů na lodní motory Minn Kota vč. autorizovaného servisu.

Detail

 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 45
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 45
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 45
 • Všechny modely Endura C2 jsou vybavené indikací stavu baterie | Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 45
 • Elektromotory Minn Kota jsou výsledkem dlouholetých zkušeností. Proto se používají jen špičkové komponenty.
 • Kompozitová noha elektromotorů Minn Kota se při nárazu ohne, ale nezlomí.
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 45
 • Lodní elektromotor Minn Kota Endura C2 45
Kontaktní údaje

Adresa

Zpráva

Zajímám se o

Technická specifikace lodního motoru Minn Kota Endura C2 45

Model ENDURA C2 45
Statický tah, max. 45 lbs.
Výkon 504 W
Max.odběr 42 A
Technologie Analogová
Rychlosti vpřed / vzad 5 / 3
Hmotnost 7,5 kg
Doporučná max.hmotnost lodi 1300 kg
Propeler MKP-2
Délka řídící tyče (délka nohy motoru) 91 cm
Volt 12 V

Lodní elektromotory jsou standartně dodávány včetně originálního propeleru Minn Kota a kabelu k napojení na trakční baterii.

Jako volitelné příslušenství doporučujeme zakoupit konektory baterie, trakční baterii s nabíječkou a přepravní vak. K dostání také na prodejně.

Pošlete emailem