Proudové stabilizační křídlo StingRay StarFire


Proudové křídlo StingRay StarFire pro lodní motory o výkonu 40 koní a více
 • Celková cena (s DPH)

  4 789,- Kč

 • Bez DPH: 3 958,- Kč

  € 155.22,-

 • Sleva: 11%

  5 389,- Kč

 • Dostupnost

  skladem u dodavatele


Instalace bez vrtání, od 40 koní výše ...

StingRay StarFire proud-usměrňující křídlo je na záda přetočené křídlo s Delta-profilem. Také má unikátní vodící hrany, vynález StingRay. V kombinaci obou hlavních charakteristik to znamená, že tah motoru je uvolňován v součinnosti se snížením spotřeby paliva a zvýšením maximální rychlosti, které je schopen dosáhnout váš motor.

Na záda překlopené delta-křídlo, to je hlavní profil proud-usměrňujícího křídla StingRay StarFire

Instalace křídla StarFire nevyžaduje žádné vrtání děr do kavitační desky vašeho motoru a pasuje na většinu lodních motorů - ať už vestavěných nebo závěsných - od 40 koní a na silnější.

StarFire proudové křídlo připevníte za méně než 5 minut a potřebujete vyvrtat 0 děr ve vašem motoru!Celý proces připevnění na motor zabere nanejvýš 5 minut. Mnohé alternativní výrobky jsou velmi komplikované pro montáž a vyžadují množství času, zkušeností, dílů, cvočků, držáků a zároveň s tím pečlivého pročítání návodů nebo sledování dlouhých videí. Vše, co potřebujete u křídla StarFire je sada dvou šroubků pro jeho uchycení.

Vystupující vodící hrany

Vystupující boční konce křídla StarFire jsou speciálně navržené tak, aby výrazně stabilizovali jízdu, jakmile je loď jednou ve skluzu.

Vystupující bočnice stabilizují loď při jízdě ve skluzu

Celkové prohnutí křídla a jeho profil jsou optimálně navržené tak, aby byly super-hladké. Díky tomuto ultimátnímu tvaru objímá proudové křídlo antikavitační desku motoru velmi těsně a brání tak nechtěnému tahu do stran, který se objevuje u konkurenčních značek. Výsledkem je proudové křídlo, které dodává maximum výkonu, kdykoli je na vodě.

Volitelná instalace - bez vrtání nebo s vrtáním dvou děr

Konstrukce StarFire proudového křídla představuje revoluční řešení proudových křídel, jaké jsou k vidění - volitelnou instalaci na motor za pomoci uchycení dvěma šrouby přes kavitační desku. Níže na obrázku vidíte žlutě zakroužkovaná místa, kde se dají volitelně provrtat dvě díry, čímž toto Delta-křídlo přichytíte k antikavitační desce dolní části lodního motoru.

Vrtání děr není nijak vyžadováno nebo striktně doporučováno pro jeho správnou funkci. Nicméně se tím nabízí možnost uspokojit preference každého našeho zákazníka ohledně správné či vhodné instalace - ať už chcete nebo nechcete vrtat. Těm majitelům lodí, kteří preferují proudové křídlo k motoru přichytit skrz díry v antikavitační desce, jsme snížili časovou a mechanickou náročnost takové instalace tím, že nejsou potřeba klasické čtyři, ale jen dvě díry...

Žlutými kruhy jsou vyznačená místa volitelné instalace při vrtání dvou děr v antikavitační desce lodního motoru

Detail

 • Proudové křídlo StingRay StarFire pro lodní motory o výkonu 40 koní a více
 • Proudové křídlo StingRay StarFire má profil obráceného Delta-křídla
 • Proudové křídlo StingRay StarFire má správné prohnutí pro dosažení maximálního tahu správným směrem
 • Proudové křídlo StingRay StarFire s bočními výstupky pro ideální stabilizaci
Kontaktní údaje

Adresa

Zpráva

Zajímám se o

Vyrobeno ze "SPEED-XP"

aneb výkon není jen o síle motoru, ale o technologii!

Proudoudová křídla StingRay jsou vyráběné z extrémního materiálu SPEED-XP, který se vyznačuje extrémní výkonností a který dělá nejrychlejší proud-usměrňující křídla ještě rychlejšími!

SPEED-XP je čistě hydrofilní (vodu-absorbující) materiál, který je termálně vázán na základní polymerový materiál samotného křídla. Povrch takového materiálu je tvrdý, když je suchý, a vypadá, jako by byl navoskovaný. Nicméně "kouzlo" jeho výkonnosti se odhalí, když je povrch křídla mokrý...

SPEED-XP se chová jako mikroskopická houba, když ji namočíte, čímž na sebe a tím na povrch celého křídla naváže velmi tenkou vrstvu vody. Výsledkem je, že voda se tře o vodu - tím se velmi významně redukuje hydrodynamický odpor a zlepšuje celková výkonnost.

Vlastnosti produktů StingRay potvrdili a schválili mnozí šampióni závodních týmů: z 0 - 90 MPH dosáhl jen za 16 sec, překonal dokonce i bariéru 100 MPH s 2.5 L Mercury na 20' bass-člunu (radarové měření na Floridě). A stále funguje na všech nových lodích.

StingRay je volbou číslo jedna profesionálních závodníků avodních motoristů na celém světě z jasných důvodů. Dodává více výkonu za méně peněz než drahé speciální vrtule nebo komplikované a drahé trimovací klapky.

Zaručujeme, že křídla StingRay budou fungovat na vaší lodi nebo vám vrátíme peníze... bez debat!

Aby byla instalace vašeho křídla StingRay co nejjednodušší, vše potřebné je zahrnuté v balení:

 • křídlo StingRay StarFire
 • dva (2) šroubky
 • dvě (2) matice s vložkou
 • dvě (2) gumové podložky / těsnění šroubů
 • návod na instalaci StingRay křídla krok za krokem

 

Stačí provrtat čtyři díry v kavitační desce vašeho motoru (na dolní části nohy motoru) a přišroubovat StingRay proudové křídlo. Jen během několika minut jste připravení si užít hodně zábavy na vodě!

StingRay proudová křídla jsou krytá doživotní tovární zárukou.

Doživotní tovární záruka na proudová křídla StingRay

Pošlete emailem