Sportovní člun RIB: Technohul 688

Sportovní člun RIB: Technohul 688

Cenová nabídka na sportovní člun RIB od Technohull, model seaDRUG 688.

Sportovní čluny Technohull představují jedny z nejrychlejších lodí typu RIB na planetě. Technohull: Where Performance meets Luxury

Vážený pane V.,
na základě předchozí domluvy zasíláme aktualizované ceny člunů Technohull pro rok 2015. Uvedené ceny jsou v EUR vč. DPH 21%.

1) Technohull 688, odkaz ... 47 795,-
        zahrnuje:
        - nerezové doplňky na palubě
        - nerezové vazáky
        - dvoumístná (side-by-side, tj. dva vedle sebe) konzola řízení s přídním sedátkem
        - žebřík pro vstup do vody
        - elektroinstalace
        - automatický systém dobíjení
        - nafukovací válce z materiálu hypalon ORCA 1670 dtx
        - sprcha se sladkou vodou
        - volant
        - modré (Blue Sea) podsvícení ovladačů
        - navigační světla
        - nerezová nádrž 250 L
        - pumpa pro nafukování
        - nádenní pumpa v trupu, automatická
        - zadní sedačka
        - opalovací plocha
        - povrchová úprava laminátu vnitřních částí texturou připomínající koberec
        - prémiové polstrování
        - pevný závěs motoru (pro jemné nastavení výšky motoru vůči trupu)
        - a pro Vás exkluzivně: dopravu do ČR
Sportovní čluny RIB určené pro maximální rychlosti na otevřeném moři | Technohull seaDRUG 688
2) Volitelné příslušenství

Vybíráme příslušenství, které - v případě jeho zvolení - doporučujeme jakožto originální od výrobce. Ostatní příslušenství jako je navigace (Garmin 7" touchscreen 2 025,-), vysílačka (Icom VHF vč. antény ... 960,- / Garmin VHF ... 1305,-) a audio (Fusion 700 vč. repro a subwooferu ... 1950,-) , které lze nechat montovat přímo na výrobě, vzhledem k omezené nabídce značek a modelů, doporučujeme vybírat z naší nabídky a montovat až dodatečně (bez dotčení záruky pouze u autorizovaného prodejce).

Totéž platí o dalším příslušenství, jako je sluneční stříška bimini, nerezový rám na zádi atd. Záleží na Vás, co upřednostníte. Detaily můžeme samozřejmě prodiskutovat osobně.

Tučně vyznačuji ty položky, které doporučuji ke zvážení, pokud je Vaším cílem maximální výkon, bezpečnost a pohodlí během řízení a obsluhy člunu.

 • Sluneční stříška bimini ... 1 815,-
  Sklopná sedla sedaček se systém absorbování nárazů + 2 sedačky navíc (tj. celkem 4 sedačky) ... 4 504,-
  Speciální sedlové sedačky ... 1 344,-
  Lednička / mrazák ... 1 071,-
  Přídavná LED světla na palubě ... 643,-
  Dálkově ovládané (na konzole) hlavní spínače napájení ... 714,-
  Podvodní osvětlení ... 1 344,-
  Přídavné baterie s automatickým systémem dobíjení ... 520,-
  Napájení ze zásuvky v přístavu ... 1 428,-
  Elektrický naviják kotvy ... 1 882,-
  Paluba (celá) obložená týkovým dřevem ... 7 000,-
  Použití speciálních materiálů a barev, speciálních nafukovacích válců ... 1 765,-
  ** 4" elektro-hydraulický držák motoru pro nastavení výšky motoru za jízdy ... 3 025,-
  ** Speciální volant (Isotta nebo podobný, odkaz) ... 971,-
  ** Fendry vč. držáků ... 429,-
 • Tyč na tahání lyžařů ... 1 143,-
 • Antifouling ... 1 714,-
 • Přístavištní podvozek (přívěs) ... 2 857,-
 • Krycí plachta na celý člun ... 1 076,-
 • Krycí plachta na konzolu ... 672,-


** pozn.: tyto prvky můžeme nabídnout za mírně přijatelnější ceny od jiných dodavatelů (obecně to platí pro všechno volitelné příslušenství kromě sedadel)
Značka Technohull zosobňuje ideál rychlosti, bezpečnosti a nejvyšší možné kvality v dílenském a koncepčním zpracování lodí, u kterých běžná cestovní rychlost převyšuje obvyklou maximálku 99% všech ostatních lodí
Krátce k výše nabízenému příslušenství.

Volitená sedadla mají smysl hlavně v případě zájmu o rozšíření počtu míst na člunu, pokud se nechystáte na divoké jízdy na otevřeném moři, kde mají největší smysl - tedy hlavně jejich systém pohlcování nárazů. Bez nich se na člunu 688 usadí 7-9 osob, ale jen 4-5 z nich budou sedět bezpečně za všech okolností a podmínek (dvě osoby u konzoly + tři osoby na zadní sedačce; ostatní sezení je při vyšších rychlostech a silnějších nárazech o vlny buď nepohodlné, nebo není dostatečně bezpečné v extrémních podmínkách). Díky přídavným sedadlům tak budou zcela bezpečně sedět 4 osoby za konzolou a 2-3 osoby na zadní sedačce.

Pro zajištění maximálního výkonu a ovladatelnosti člunu za všech podmínek a při různých stupních zatížení člunu nákladem a posádkou rozhodně doporučujeme elektro-hydraulický jack-plate. Jeho cena je závislá od jeho velikostí a jeho dovednostech, či dalším příslušenství (ukazatele). Jak jsem již uvedl výše, toto příslušenství, stejně jako sportovní volanty, můžeme vybírat od našich běžných dodavatelů, aniž byste se musel obávat nižší kvality nebo omezené funkčnosti. Nakolik předpokládáme montáž motoru až v ČR, nebude problém s instalací těchto prvků řízení.

Jen pro úplnost - systém dálkového řízení se vybírá k motoru, proto není součástí základní ceny člunu. Lepší hydraulické řízení vychází v setu bez montáže na cca 60 - 70 000,- Kč. Samozřejmě opět závisí od výkonu motoru a zvoleného typu a značky řízení.

Pokud si něco nechat zabudovat již při výrobě člunu kromě speciálních sedadel, pak je to rozhodně tyč na tahání lyžařů a náročnější elektrické spotřebiče, resp. přípravu elektroinstalace. Nakolik se doplňkové elektrospotřebiče (např. audio soustava nebo navigace) montují na samostatný elektrický okruh zvlášť od napájení motoru, je možné člun dovybavit jen základem pro tyto doplňky, tedy další baterií s nabíječem právě pro "zábavní" spotřebiče.

Dále k prohlídce člunu. Potvrzuji, že na výstavě v Düsseldorfu bude k vidění Technohull Aqua VITE 888 - pravděpodobně předváděcí model firmy v šedé barvě s textilním povrchem materiálu nafukovacích válců a dvojicí motorů Verado 150 XL.

Jak sám vidíte, ceny pro rok 2015 vykazují určité zvýšení a pokud jde o to, jak ušetřit při nákupu člunu Technohull, pak mohu jedině doporučit objednat člun co nejdříve, tedy ještě za ceny r. 2014. Objednávka vyžaduje složení 50% zálohy z ceny člunu, výroba trvá minimálně 5 měsíců (u větších modelů až 10 měsíců).

K dispozici jsou ovšem také starší čluny Technohull - v nabídce vidím dvě 688-ky: jedna závodní (r.2010), druhá klasická šedo bílá (r.2009, model 2010), obě s lodním motorem Mercury OptiMax 250 XS. Ten klasický je za 45 500,- EUR, závodní za 35 000,- EUR (bez přívěsu a v nepraktickém provedení, tj. celá příď zavřená a dvě závodní skořepinové sedačky v řadě za sebou).

V případě dotazů jsem Vám k dispozici.

S pozdravem

-- 
Dmitry Schelkalin
technical & sales
Tel: +420 605 278 306

CHTCHELKALINE marine products
Importér člunů Adventure pro ČR a SK
Prodej a servis motorových lodí a lodních motorů

Showroom / Office / Stock
Vlašimská 462, 257 26 Divišov - přímé napojení na D1, Exit 41
Tel: +420 737 139 886

CMPboats.cz