LAMINÁTOVÉ KANOE

LAMINÁTOVÉ KANOE

Rozšířili jsme sortiment o laminátové kanoe domácí produkce, které jsou určené pro dvě až čtyři osoby a vyznačují se variabilitou barev a provedení.

Ať už se vydáváte nasplavení jakékoli české nebo zahraniční řeky, naše kanoe vám přijdou určitě vhod! Od dvou místné celolaminátové kanoe PICOLO až po 5,20 m dlouhou kanoi APACHE s jasanovým obložením si můžete vybrat sedačky i jejich počet, který vyhovuje právě vám.

Laminátová kanoe APACHE je vrcholem nabídky, její délka je krásných 5200 mm

Díky vrstvenému, ručně pokládanému kompozitními materiálu trupu si kupujete kanoi na celý život - jakýkoli škrábanec nebo ťukanec od kamení lze snadno opravit do původní podoby! Díky nejmodernějším technologiím epoxidů se nemusíte bát stárnutí materiálu, vlivu vlhkosti nebo tepla na konstrukci lodě a její životnost. O to snažší je udržet vaši kanoi čistou a krásnou.

Revizní okénko na laminátové kanoi PICOLOJasanové obložení dřevem najdete na kanoích APACHE a IDAHO Vzduchová kapsa s revizním okénkem umožňuje využít bezpečnostní prvek jako úložný prostor - kanoe SIOUX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby byla loď co nejbezpečnější, musí být nepotopitelná. To u našich laminátových kanoí zaručují vzduchové kapsy, do kterých - např. u modelu SIOUX - lze proniknout skrz revizní okénko a použít je pro nejcennější věci, jež se určitě nesmí ztratit ani na tom nejdivočejším jezu.

Vyberte si typ sedačky, který vám nejvíce vyhovuje i jejich počet. Projevte svou individualitu barvou vaší lodě. Užívejte si s rodinou a přáteli krásných chvil na vodě!

Nepotopitelná laminátová kanoe SIOUX je určená pro dvě až čtyři osoby