Zakázková výroba hliníkových motorových člunů SCHELKALIN MOTORBOAT

POznejte výhody zakázkové výroby motorových člunů z hliníku - SCHELKALIN MOTORBOAT představuje pracovní člun s výklopnou přídí - S600-MULTI

Zahájili jsme vlastní výrobu hliníkových svařovaných lodí a nabízíme tak zakázkovou výrobu motorových člunů. Naším prvním počinem je S600-MULTI.

Na základě přání a poptávek našich zákazníků jsme připravili zcela nový produkt - celosvařovanou, hliníkovou loď s výklopnou přídí S600-MULTI, jež má konkurovat obdobným pracovním lodím a prámům s výklopnou přídí, u kterých však nacházíme mnoho nedostatků a kompromisů, jež se nám podařilo překonat - ať už jde o jízdní vlastnosti, cenu nebo kvalitu zpracování.

Výroba se postupně rozbíhá a my se těšíme na to, až naše nové nápady realizujeme v praxi na dalších a dalších lodích. Jelikož jde o zakázkovou kusovou výrobu, nabízíme individuální přístup k požadavkům každého klienta a nabízíme možnost uzpůsobení kokpitu na přání.

Podrobné informace a technické specifikace o pracovním člunu S600-MULTI najdete zde (odkaz), vč. videa s krátkou ukázkou jízdních vlastností. 

Pracovní hliníkový motorový člun SCHELKALIN MOTORBOAT S600-MULTI s výklopnou přídí, zakázková výroba