SPECIÁLNÍ OPATŘENÍ

SPECIÁLNÍ OPATŘENÍ

AKTUALIZACE MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ od 12/4/2021

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

tímto vás informujeme, že naše kamenná prodejna a servis jsou otevřené pro osobní návštěvy ve všední dny od 9:00 do 17:00 (v jiné dny pouze po předchozí domluvě) POUZE PRO VELKOOBCHODNÍ PRODEJ A SERVIS a pouze po předchozí domluvě.

Naše podniková činnost dle usnesení ministerstva zdravotnictví o zákazu maloobchodního prodeje a služeb, které nabylo účinnostI dne 12/4/2021, spadá do výjimek dle čl.I, odd.1, dle bodů:

  • > "b) prodejen ... dalších potřeb pro provoz dopravních prostředků na pozemních komunikacích" - jsme výrobci a servis přívěsných vozidel MOTORBOAT pro přepravu lodí;
  • > "n) prodejen náhradních dílů k dopravním prostředkům..." - jsme autorizovaným dealerem ND pro lodní motory Mercury, Suzuki, Evinrude a Minn Kota, dále distributorem dílů a příslušenství pro nafukovací motorové čluny Adventure
  • > "o) provozoven umožňujících vyzvednutí zboží a zásilek zakoupených distančním způsobem," - zboží objednané přes eshop, telefonicky nebo emailem připravíme k vyzvednutí bezkontaktním způsobem na parkovišti před prodejnou; jsme GLP ParcelShop
  •  

V souvislosti s ochranou zdraví zaměstnanců i našich zákazníků jsou všichni zaměstnanci pravidelně testováni a dodržujeme na provozovně zvýšené hygienické normy, tj. při vstupu je připravena desinfekce na ruce a personál i zákazníci mají k dispozici respirátory. Díky velikosti naší prodejny není problém s dodržováním bezpečné vzdálenosti 2 m, resp. 15 m2 na osobu. Vstup do prodejny je umožněn pouze jednotlivým osobám v rámci výkonu profesní činnosti. Na přání můžeme i profesionálům nachystat zboží pro bezkontaktní odběr. Rovněž je možné platit na naší prodejně kartou / bezkontaktně.

Dodávky nafukovacích člunů Adventure nebyly narušeny, jen je třeba počítat s delšími termíny dodání vzhledem k sezónnímu vytížení výroby a delší dostupnosti materiálů pro jejich výrobu.

Námi nabízené lodní motory Mercury a Suzuki jsou dostupné většinou na dotaz, byť se snažíme mít vždy nějaké základní modely motorů skladem - bohužel všechny znyčky lodních motorů se potýkají s výpadky dodávek do EU kvůli přerušení výroby v r.2020 a přetrvávajícím problémům s mezikontinentální dopravou.

V případech značek Adventure a Suzuki jsme byli nuceni přejít na základní ceny v EUR kvůli nestálosti CZK v tomto období - ceny uvedené na eshopu v CZK tak považujte pouze za orientační. Aktuální ceny a podmínky objednání rádi sdělíme individuálně.

Omezení se může týkat dodacích termínů nejen pro lodní motory, ale i jejich ND. V této věci Vám rádi poskytneme bližší informace na vyžádání.

Děkujeme, že nám zachováváte svou přízeň!

 
 
Za společnost SCHELKALIN marine products
 
Dmitrij Schelkalin
jednatel společnosti
Tel: 605 278 306