SPECIÁLNÍ OPATŘENÍ

SPECIÁLNÍ OPATŘENÍ

NAŠE PRODEJNA JE OTEVŘENÁ, PRACUJEME V BĚŽNÉM REŽIMU

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

tímto vás s radostí informujeme, že naše kamenná prodejna lodí, nafukovacích člunů, lodních motorů a lodního příslušenství, stejně jako servis motorových člunů a lodních motorů jsou plně v provozu.

V souvislosti s ochranou zdraví zaměstnanců i našich zákazníků a obchodních partnerů dodržujeme na provozovně zvýšené hygienické normy, tj. při vstupu je připravena desinfekce na ruce a personál i zákazníci mají k dispozici ochranné roušky. Díky velikosti naší prodejny není problém s dodržováním bezpečné vzdálenosti 2 m. Na přání můžeme nachystat zboží pro bezkontaktní odběr. Nově je možné platit na naší prodejně kartou.

Dodávky nafukovacích člunů Adventure, stejně jako námi nabízených lodních motorů Mercury, Suzuki a Evinrude nejsou nijak narušeny, jen v některých případech jsme byli nuceni přejít na základní ceny v EUR kvůli nestálosti CZK v tomto období. Více informací o aktuálních cenách a podmínkách objednání na vyžádání.

Jediné omezení se týká možností dodávek lodního příslušenství a doplňků od našich italských dodavatelů, kteří síldí na severu Itálie (Osculati, VSG a Tessilmare). Pro objednání produktů těchto značek, které nemáme na skladě, nás kontaktujte pro další domluvu a atuální dostupnost.

Sezóna vodního motorizmu začíná a my jsme tu pro vás, abychom vám ji co nejvíce zpříjemnili.

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň!

 
 
Za společnost SCHELKALIN marine products
 
Dmitrij Schelkalin
jednatel společnosti
Tel: 605 278 306