SPECIÁLNÍ OPATŘENÍ

SPECIÁLNÍ OPATŘENÍ

NAŠE PRODEJNA JE OTEVŘENÁ, PRACUJEME V BĚŽNÉM REŽIMU

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

tímto vás s radostí informujeme, že naše kamenná prodejna a servis jsou otevřené ve všední dny od 10:00 do 17:00 a nebo dle domluvy.

Naše podniková činnost dle usnesení vlády o zákazu maloobchodního prodeje a služeb, které nabylo účinnost dne 22/10/2020, spadá do výjimek:

  • provozoven servisu a oprav silničních vozidel (jsme výrobci a servis přívěsných vozidel pro přepravu lodí)
  • > prodejen náhradních dílů k dopravním prostředkům ... (zn.Adventure, Mercury a Suzuki a dalším)
  • provozoven umožňujících vyzvednutí zboží a zásilky od třetí strany (jsme GLS ParcelShop)
  •  

V souvislosti s ochranou zdraví zaměstnanců i našich zákazníků dodržujeme na provozovně zvýšené hygienické normy, tj. při vstupu je připravena desinfekce na ruce a personál i zákazníci mají k dispozici ochranné roušky. Díky velikosti naší prodejny není problém s dodržováním bezpečné vzdálenosti 2 m. Na přání můžeme nachystat zboží pro bezkontaktní odběr. Rovněž je možné platit na naší prodejně kartou / bezkontaktně.

Dodávky nafukovacích člunů Adventure, stejně jako námi nabízených lodních motorů Mercury a Suzuki nejsou nijak narušeny, jen v některých případech jsme byli nuceni přejít na základní ceny v EUR kvůli nestálosti CZK v tomto období. Více informací o aktuálních cenách a podmínkách objednání na vyžádání.

Omezení se může týkat dodacích termínů, hlavně pro lodní motory a jejich ND. V této věci Vám rádi poskytneme bližší informace na vyžádání.

Děkujeme, že nám zachováváte svou přízeň!

 
 
Za společnost SCHELKALIN marine products
 
Dmitrij Schelkalin
jednatel společnosti
Tel: 605 278 306