Ještě silnější materiály pro nafukovací čluny Adventure

Ještě silnější materiály pro nafukovací čluny Adventure

Pro naše nejnáročnější zákazníky jsme připravili nabídku výroby nafukovacích motorových člunů Adventure sérií Master, do kterých náleží nejžádanější modely značky, z ještě silnějších materiálů PVC, než jaké byly doposud v nabídce. Standardní materiál Valmex o hustotě 1000 g/m2 tak můžete nahradit příplatkovým, silnějším materiálem s větší gramáží, jak uvádí tabulka níže.

Příplatkové materiály jsou nejen tlustší, takže mají lepší otěruvzdornost, ale rovněž mají odolnější nosnou tkaninu, takže jsou odolnější vůči proražení, rozříznutí či propíchnutí. Další velkou výhodou silnějšího materiálu je jeho větší vzduchotěsnost. Kombinace uvedených výhod pak v praxi znamená delší životnost člunu díky jeho zvýšené odolnosti vůči vnějšímu prostředí.

Stejně jako standardní materiál jsou i nově nabízené silnější materiály stejně odolné vůči UV záření či mořské soli. A stejně tak mají v sobě látky, které zabraňují vzniku plísní, hub apod. na svém povrchu. Všechny tyto materiály jsou speciálně určené pro výrobu nafukovacích člunů a pro tyto účely se kontinuálně vyvíjí již dlouhá desetiletí. I díky tomuto vývoji a specializaci mají skvělé hydrofobní vlastnosti, což znamená, že se samy zbavují vody (vysoušejí ji), je-li člun mokrý.

Rovněž se nic nezměnilo na technologii výroby - člun Adventure ze silnějších materiálů bude stejně jako standardní model vyroben technologií svařování horkým vzduchem, takže tlakové komory nemají v podélných ani kruhových spojích žádné lepidlo. Tento fakt v součinu se zvolenými materiály dovoluje bezstarostné skladování člunu v zabaleném stavu, aniž byste se museli bát poškození jeho spojů nebo popraskání samotného materiálu, z něhož je člun vyrobený.

Nyní si můžete objednat takřka nezničitelný skládací člun Adventure M-300, M-330, M-360B a nebo M-400. Konkrétně nabízíme výrobu člunů z materiálů HEYTex (výrobce Heytex Bramsche GmbH, Německo) a Valmex (výrobce Mehler Texnologies, Německo) s níže uivedenými příplatky + viz odkazy na stránky výrobce PVC pro více informací o specifikacích konkrétního materiálu.

 

Nafukovací člun Adventure M-300, odkaz na produkt v eshopu

 

Nafukovací člun Adventure M-330, odkaz na produkt v eshopu

 

Nafukovací člun Adventure M-360 [B], odkaz na produkt v eshopu

 

Nafukovací člun Adventure M-400, odkaz na produkt v eshopu

Nafukovací člun s kýlem, Adventure M-400 z šedého PVC materiálu HEYTex 1200 g/m2 U těchto člunů bude ostatní příslušenství a výbava stejná, jako je běžná u standardního provedení, tedy nejde o plnohodnotné verze R.E.D. [ rescue - emergency - diving ], které mají další prvky výbavy navíc.

Hmotnost i přepravní rozměry (zabalené v tašce) výše uvedených člunů budou samozřejmě vyšší než udávané standardní rozměry. Hmotnosti se zvýší u materiálu HEYTex-boat H5559 o cca 10-15%, v příp.materiálu Valmex heavy-PLUS art.7321-5342 bude hmotnost člunů vyšší o cca 25-30% dle konkrétního modeleu.

Dostupnost těchto člunů je pouze na objednání s dodací lhůtou 2 - 3 měsíce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Nafukovací člun Adventure M-400 z červeného PVC materiálu HEYTex 1200 g/m2