Ještě silnější materiály pro nafukovací čluny Adventure

Ještě silnější materiály pro nafukovací čluny Adventure

Pro sezónu 2020 jsme pro vás připravili nabídku výroby nafukovacích motorových člunů Adventure série Master, do které náleží nejžádanější modely mezi našimi zákazníky, z ještě silnějších materiálů PVC, než jaké byly doposud v nabídce. 

Nyní si můžete objednat takřka nezničitelný skládací člun Adventure M-300, M-330, M-360B a nebo M-400. Konkrétně nabízíme výrobu člunů z materiálů HEYTex (výrobce Heytex Bramsche GmbH, Německo) a Valmex (výrobce Mehler Texnologies, Německo) s níže uivedenými příplatky + viz odkazy na stránky výrobce PVC pro více informací o specifikacích konkrétního materiálu.

 

Nafukovací člun Adventure M-300, odkaz na produkt v eshopu

 

Nafukovací člun Adventure M-330, odkaz na produkt v eshopu

 

Nafukovací člun Adventure M-360 [B], odkaz na produkt v eshopu

 

Nafukovací člun Adventure M-400, odkaz na produkt v eshopu

Nafukovací člun s kýlem, Adventure M-400 z šedého PVC materiálu HEYTex 1200 g/m2 U těchto člunů bude ostatní příslušenství a výbava stejná, jako je běžná u standardního provedení, tedy nejde o plnohodnotné verze R.E.D. [ rescue - emergency - diving ], které mají další prvky výbavy navíc.

Hmotnost i přepravní rozměry (zabalené v tašce) výše uvedených člunů budou samozřejmě vyšší než udávané standardní rozměry. Hmotnosti se zvýší u materiálu HEYTex-boat H5559 o cca 10-15%, v příp.materiálu Valmex heavy-PLUS art.7321-5342 bude hmotnost člunů vyšší o cca 25-30% dle konkrétního modeleu.

Dostupnost těchto člunů je pouze na objednání s dodací lhůtou 2 - 3 měsíce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Nafukovací člun Adventure M-400 z červeného PVC materiálu HEYTex 1200 g/m2