Čistící, udržovací a renovační prostředky Star brite

Čistící, udržovací a renovační prostředky Star brite

Čistící, udržovací a renovační prostředky Star brite pro vaši loďStar brite® nabízí celosvětově známé přípravky vyrobené z nejlepších surovin dle nejnovějších technologií pro čištění a údržbu lodí, karavanů, zahradního nábytku, bazénů, motorů včetně motorových olejů a aditiv do nafty a benzínu společně s kvalitním čisticím příslušenstvím.

 

Široký sortiment zaručuje, že pro své potřeby vždy naleznete vhodný produkt. Nabízíme čisticí a konzervační prostředky na lodě jako jsou lodní šampón, čistič trupu, lodní vosky a leštěnky, přípravky proti plísním, odstraňovače rzi, odvlhčovače, čističe vinylu a produkty pro čištění interiérů lodí a karavanů. Nabídku doplňují prémiové týkové oleje určené pro paluby, terasy, zahradní nábytek a v neposlední řadě motorové oleje a prémiová aditiva do nafty a benzínu Star tron.

Většina přípravků je ekologicky šetrná a biologicky rozložitelná. Aby mohly produkty nést značku Star brite®, prochází přísným testováním. Můžete si být jistí, že pokud zvolíte výrobek značky Star brite®, dostanete přípravek nejvyšší kvality.

Kompletní nabídku značky Star brite najdete na webu www.starbrite.cz (odkaz), specializované produkty pro lodě a lodní motory pak najdete ZDE (odkaz na eshop).

Star brite je světový lídr v péči o Vaši loď!