Proudové stabilizační křídlo StingRay Classic PRO


Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2
 • Celková cena (s DPH)

  4 235,- Kč

 • Bez DPH: 3 500,- Kč

  € 137.25,-

 • Sleva: 29%

  5 998,- Kč

 • Dostupnost

  ihned k dispozici


Technologie proudových letadel na vodě ...

Proudové stabilizační křídlo StingRay Classic PRO (dříve označení Stealth2) je jediné křídlo svého druhu na světě, nakolik má dva různé úhly na náběhové hraně, které dokáže chytře využít ve váš prospěch. Už jen tento prvek sám o sobě dovoluje majitelům motorových lodí zažít a pocítit optimální výkonnost v celém rozsahu otáček motoru, tj. zaměřuje se jak na maximální rychlost ve vysokých otáčkách, tak na cestovní rychlost ve středních otáčkách, ale stejně tak i na co nejrychlejší akceleraci z místa.

Ne, není to náhoda, že tvar Stealth2 připomíná tryskové letadlo - je to účel!

Při nižších rychlostech Stealth2 využívá úhel na vnitřní straně náběhové hrany křídla, zatímco při vyšších rychlostech začínají pracovat boční koncové pláty křídla, aby dodaly nepřetržité a působivé vylypšení výkonnosti plavidla.

Rychlá a snadná instalace nevyžaduje žádné vrtání do motoruDecentně skryté uchycení, jež nevyžaduje žádné vrtání do motoru a tedy ani jakýkoli zásah do jeho konstrukce, je snadno přístupné a instalace je tak velmi jednoduchá. Navíc je Classic PRO vyrobený z exkluzivně vyvinutého materiálu pro tento účel, známý jako Fast-Finish, který výrazně redukuje hydrodynamický odpor.

Kombinace jedinečného designu křídla Stealth2 a uchycení bez nutnosti navrtání motoru ústí v nejvyšší možnou rychlost plavidla a nejnižší spotřebu paliva na trhu!

Stealth2 instalovaný na lodním motoru, kde je vidět část decentně provedeného a schovaného uchycení

Pro všechny, kdo chtějí dostávat svoji loď do skluzu v polovině času než doposud, pro ty, kteří chtějí zmenšit zvedání přídě, eliminovat kymácení lodě do stran při jízdě ve skluzu, zastavit poskakování a vnořování lodě, kdo si chce poradit s nežádoucí kavitací a zároveň doopravdy stabilizovat loď a snížit spotřebu paliva, je StingRay Stealth2 tou pravou volbou!

Všechny výhody křídel StingRay Classic PRO a ještě další navíc

 • Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2

  Jediné stabilizační křídlo na světě s dvojitým úhlem na náběhové hraně
 • Decentně schované uchycení nevyžadující žádné vrtání do motoru
 • Jedinečný materiál Fast-Finish zajišťuje nejnižší možný odpor
 • Nejvyšší maximální rychlostí na trhu
 • Nejnižší spotřeba paliva na trhu
 • Rychlejší akcelerace než u konkurence
 • Vylepšený vzhled
 • Od 75 do 300 koní výkonu

Jediné proudové stabilizační křídlo s dvojím úhlem náběhové hrany na světě

Dva úhly náběhové hrany stabilizačního křídla Stealth2 a vysvětlení, jak funguje

Stealth2 je jediné takto navržené a vyráběné stabilizační křídlo pro lodní motory. Každý z těchto dvou úhlů má odlišné výkonnostní dopady a vlivy na stabilitu lodě, jelikož pracují v rozličných částech celého spektra otáček motoru.

Při prudkém rozjíždění se voda mohutně  opírá o spodní část křídla, k čemuž je pečlivě uzpůsobená přední náběhová hrana. Úhel sklonu této hrany generuje velké množství pozitivního vztlaku, který tlačí vertikálně vzhůru, takže se člun dostane do skluzu řádově v několika sekundách.

Jakmile je loď už jednou ve skluzu, úhel sklonu na bočních koncových plátech uvolní tlak původně působící na první z úhlů, který pracoval při akceleraci v nízkých rychlostech, takže sníží odpor celého křídla, takže zvýší maximální možnou rychlost, kterou je schopno plavidlo dosáhnout a zlepší spotřebu paliva!

Následně, jakmile snížíte rychlost na cestovní nebo se blížíte k hranici výtlačné plavby při středních a nižších otáčkách motoru, potřebujete zase větší vztlak, aby se člun udržel ve skluzu - a tady zase začíná pracovat první z úhlů, který pomáhal při prvotní akceleraci.

Při vyšších rychlostech loď využívá jen konečků křídla Classic PRO, takže má minimální odpor a maximální stabilitu, proto dosahujete s vaší lodí vysokých rychlostí a nízké spotřeby, aniž byste museli obětovat výkonnost.

Jedinečné lodní příslušenství pro zlepšení jízdních vlastností lodí se silnými motory o výkonech nad 75 koní

Detail

 • Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2
 • Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2
 • Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2
 • Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2
 • Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2
 • Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2
 • Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2 instalované na lodním motoru
 • Proudové stabilizační křídlo StingRay Stealth2 připevníte k motoru bez nutnosti vrtání děr v kavitační desce motoru
Kontaktní údaje

Adresa

Zpráva

Zajímám se o

Jedinečný Fast-Finish materiál = Nejnižší hydrodynamický odpor

Exkluzivní stabilizační křídlo je vyrobené z exkluzivního materiálu Fast-Finish, který ještě dále snižuje nízký hydrodynamický odpor, který je dán ultimátním tvarem křídla Stealth2StingRay Classic PRO využívá jedinečného materiálu Fast-Finish, aby nadále minimalizoval odpor, který mu klade voda. Tento unikátní povrch proudového křídla také optimalizuje proudění vody přes jeho horní část. Popravdě, stejnou technologii užívají dnešních olympionici na svých plaveckých oblecích, takže dochází k výraznému zrychlení plavců, resp. v našem případě lodí.

Fast-Finish materiál dává křídlu Classic PRO nejnižší odpor mezi všemi stabilizačními křídly na trhu, což ústí v nejvyšší možné rychlosti a největší úspory paliva.

Nejlepší maximálka a spotřeba

Nejrychlejším proudovým stabilizačním křídlem na trhu je Classic PRO. Kombinace dvou úhlů náběhové hrany, uhlazeného systému uchycení k motoru a materiálu Fast-Finish je toto křídlo Stealth2 snižuje spotřebu paliva a dovoluje dosáhnout vyšších rychlostínavrženo a sestrojeno k tomu, aby mělo co nejnižší možný hydrodynamický odpor. A menší odpor v důsledku vede k nižší spotřebě paliva a k úspoře peněz.

Jestliže hledáte ideální vyváženost vlastností svého stabilizačního křídla, nejvyšší možné rychlosti, kterých je schopná vaše loď dosáhnout, zároveň ale toužíte po snížení spotřeby paliva, pak StingRay Classic PRO je ideální křídlo právě pro vás!

Jednoduchá, neivazivní instalace

Systém uchycení křídla Classic PRO je unikátní tím, že nevyžaduje žádné invazivní zásahy do motoru nebo do kavitační desky, jelikož jeho uchycení je již v něm zabudované. Navíc je směrová klapka kavitační desky motoru křídlem Classic PRO ještě dodatečně zachycena a chráněná proti nechtěnému vypadnutí během aktivit na vodě.

Postup instalace vašeho křídla StingRay Classic PRO v návodu popisující vše krok-za-krokem najdete níže. Všechny potřebné komponenty, jež jsou zachycené na videu, jsou součástí balení.

 

Pošlete emailem