RYBAŘENÍ 2014 na BVV

RYBAŘENÍ 2014 na BVV

Zveme Vás na výstavu RYBAŘENÍ 2014, která se uskuteční od čtvrtka 6. 3. do neděle 9. 3. 2014 na brněnském výstavišti BVV. Na naší skromné expozici najdete nafukovací motorové čluny Adventure se zaměřením na potřeby rybářů a lovců (odkaz), dále elektromotory Minn Kota (odkaz) - máme nachystanou Endura MAX 40 a Endura C2 55 - a s tím související drobné příslušenství pro čluny a lodní motory (odkaz) v podobě trakčních baterií, tašek pod lavici s polstrováním, náhradních vrtulí Minn Kota, držáků prutů apod. Pro rybáře, kteří upřednostňují klasické pramice chystáme melé překvapení, resp. jde o novinku v našem sortimentu - více zde...

V případě zájmu o vstup zdarma nás neváhejte kontaktovat, jen upozorňujeme, že počet volných vstupů je omezený (kdo dřív příjde...).

Na výstavě můžete na místě zakoupit výše uvedené produkty za internetové ceny po celou dobu výstavy. Na čtvrtek a na pátek chystáme speciální akční ceny vybraných produktů. Pro zájemce o objednání zboží, které momentálně nemáme skladem, jsme připravili speciální nabídku na zvýhodněné ceny: heslo je "OBJEDNÁVÁM S VÝSTAVNÍ SLEVOU".

Kompletní info o veletrhu RYBAŘENÍ 2014 najdete zde.

Těšíme se na vaši návštěvu a Petrův zdar!