Garance nejlepší nabídky na trhu

Garance nejlepší nabídky na trhu

Lákají vás nízké ceny, ale nespokojíte se s nízkou úrovní prodejců na internetu? Nezoufejte, máme pro  vás řešení!

Stále častěji se na nás obracíte s dotazy ohledně nabídek z internetu, u kterých je inzerována nízká cena, ale které zároveň nabízí nějaký nedůvěryhodný prodejce, který často nemá vlastní kamennou prodejnu, kterému chybí odpovídající zázemí, nástroje nebo znalosti pro takto specializovanou činnost, který nemůže nebo dokonce ani nechce dodržovat záruční podmínky stanovené oficiálními distributory apod.

Přesto chápeme, že v dnešní době je "cena až na prvním místě", proto jsme pro naše zákazníky připravili speciální nabídku. Postup je jednoduchý:

  • > kontaktujte nás a zašlete nám nabídku konkurence, jež vás zaujala;
  • > na identické zboží uděláme protinabídku, kterou jen tak neodmítnete;
  • > na podobné zboží připravíme adekvátní nabídku, která bude ještě výhodnější!

 

Stávajícím zákazníkům oplácíme jejich věrnost nižšími cenami

Jestliže jste u nás v minulosti zakoupili nafukovací člun Adventure, lodní motor Evinrude, Honda, Mercury, Suzuki, Yamaha, Minn Kota, MotorGuide nebo Torqeedo, pak při nákupu nového člunu nebo lodního motoru z naší nabídky máte automaticky nárok na slevu ve výši 5 - 12 % v závislosti od zvoleného zboží.

Nezapomínáme ani na nové zákazníky - naopak!

Zboží, na které se vztahují výraznější slevy nad rámec nejrůznějších cenových akcí, jež pro vás připravujeme pravidelně každý rok (na výstavách, v zimním období aj.), dostanete ještě levněji, pokud:

  • > bylo již jednou vystaveno na výstavě nebo použito na předváděcí akci,
  • > jde o neaktuální modelový rok u člunu nebo motoru,
  • > při doprodeji již nevyráběného modelu,
  • > má zboží kosmetické vady (např. oděrky při transportu apod.),
  • > není vyžadována dodatečná manipulace (tj. rozbalování, předvedení, skládání, nastartování apod.) - i když u člunů a motorů to kvůli záruce lze uplatnit jen zcela výjimečně!

 

Věříme, že nákupem u naší společnosti získáváte se zbožím nezanedbatelnou přidanou hodnotu, jež se nejen odráží v nejlepší možné ceně, kterou jsme vám schopní poskytnout, ale hlavně ve všem ostatním, co je s užíváním lodních produktů neodmyslitelně spojeno.

Váš tým CHTCHELKALINE marine products / CMPboats.cz