Raymarine s detailními mapami ČR

Raymarine s detailními mapami ČR

Je tomu jen pár dnů, kdy v navigačních přístrojích Raymarine vybavenými mapami C-MAP 4D Local si jejich majitelé mohou užívat podrobné detaily vodních cest celé ČR.

Při zakoupení jednoho z přístrojů Raymarine společně s balíčkem map EU od značky C-MAP, např. mezi rybáři oblíbený kompaktní model Dragonfly 4PRO za 12 217,- Kč (odkaz), dostáváte možnost výběru určité oblasti v rámci Evropy, kterou lze "odemknout" pro výrazně větší detaily jakožto typ "4D Local". Kromě obvyklých destinací, jako je Jadran, Řecko nebo velká jezera v Itálii a Rakousku, je nyní nově k dispozici také podrobná mapa vodních ploch a cest v rámci České republiky.

Tento upgrade na nejvyšší úroveň detailů mapových podkladů dostáváte k přístroji s mapami C-MAP zdarma a bezplatná aktivace je možná nejpozději do 365 dnů od jejich zakoupení. Zůstávají vám trvale, takže se nemusíte bát, že byste každý rok museli platit cokoli navíc, abyste je mohli užívat.

Kromě detailů do rozlišení několika málo metrů s vyznačenými marínami a přístavišti je jako pevný základ v každém přáístroji také obrysová mapa celého světa a mapové podklady Lighthouse, obojí od Navionics. C-MAP pak poskytnou zcela přesný pohled na jakékoli místo, které jste si v rámci zvolené oblasti jakožto typ 4D Local aktivovali.

Kromě detailní mapy vodních cest ČR vám ovládání přístrojů Raymarine zpříjemní skvěle přeložená, originální česká jazyková mutace operačního systému. Takže už nebudete muset bojovat s technickými termíny v angličtině, abyste si zvládli sami - a bez potřeby návodu - nakonfigurovat cokoli v navigaci či sonaru Raymarine.