Záchranné vesty VSG

Záchranné vesty VSG

Představujeme novinku našeho sortimentu - osobní záchranné a bezpečnostní prostředky Veleria San Giorgio, neboli zkráceně VSG; italská značka s tradicí již od r. 1926. Naše společnost se stala výhradním distributorem pro ČR.

Italská značka produkuje rekreační, sportovní, pracovní záchranné a plovací konvenční vesty, stejně tak nabízí mnoho nafukovacích variant záchranných vest určených pro malá i velká plavidla.

Pro sportovní kluby, profesionální týmy nebo lodě s větším počtem osob se nabízí rovněž možnost výroby záchranných vest na zakázku, přesně dle požadavků zákazníka. V rámci profi-segmentu VSG vyrábí jak luxusní, stylové vesty ve spolupráci např. se SWAROWSKI, tak i nehořlavé, neprůstřelné aj. osobní záchranné prostředky.

V nabídce VSG najdete mnoho dalšího příslušenství, které nesmí na lodi chybět - od signálních světlic, nepromokavých a plovoucích vaků, přes záchranné kruhy, bezpečnostní popruhy, záchranné ostrůvky a dokonce vesty pro vaše domácí mazlíčky či pro služební psy.

Všechny záchranné vesty VSG mají samozřejmě evropské certifikáty a bezpečnostní homologace, takže odpovídají požadavkům pro povinnou výbavu plavidel dle aktuálních zákonů ČR od 2016, potažmo celé EU.

Třešničkou v nabídce je speciální oblečení pro jachtaře a vodní motoristy. Konfekce VSG spojuje moderní střih a design s funkčností, která nesmí chybět, abyste se cítili pohodlně, bezpečně - a šik.

Všechny produkty VSG mají zaručené dodávky náhradních dílů a jiných komponent, které vyžadují pravidelnou výměnu nebo občasnou údržbu.

Základ sortimentu VSG již najdete na našem eshopu (odkaz), který kopíruje naše aktuální skladové zásoby. Další produkty budeme postupně doplňovat - sortiment značky VSG je široký, proto prosíme o trpělivost.

Připravujeme pro vás speciální nabídky balíčků příslušenství za zvýhodněné ceny - již brzy na našem webu MOTORBOAT.cz