Nový kanál a videa na YouTube

Nový kanál a videa na YouTube - SCHELKALIN MOTORBOAT a čluny Adventure

Pro všechny zájemce o nafukovací čluny Adventure a jiné námi nabízené motorové čluny, jsme připravili zcela nový kanál na YouTube.com - odkaz.

V rámci právě probíhající aktualizace našeho webu MOTORBOAT.cz jsme připravili rovněž několik nových videí člunů Adventure. Postupně budeme přepracovávat starší videa do zajímavějších podob a rádi bychom nabídli i to, co doposud publikováno nebylo a zůstáválo jen v našem archívu.

Rovněž jsme posbírali mnoho videí z celého světa, kde jsou zachycené čluny Adventure často ve velice osobitém duchu. Jedná se o záznamy jak od jiných prodejců Adventure člunů v EU, tak i přímo od výrobce, ale našli jsme i několik zajímavých videí běžných uživatelů a majitelů člunů Adventure, ať už skládacích modelů nebo RIB člunů.

Takže pokud vás zajímá, jak se např. chová na vodě RIB V-450 s lodním motorem o výkonu 150 koní, nebo co vše se dá zažít při jízdě na V-380 Sport s motorem 70 HP, pak se podívejte do Seznamu videí na našem novém YouTube kanálu.

Nafukovací motorový člun RIB, Adventure V-380 Sport s lodním motorem Yamaha o výkonu 70 koní

A mimochodem - již je k dispozici první video zcela nového člunu V-500 (MY2017) - odkaz, který byl kompletně přepracován do své třetí generace, která přebírá všechny charakteristické rysy od V-550, V-610 a V-650. Podrobnosti o novém RIB Adventure V-500 připravujeme.

Máte-li vlastní videa se čluny Adventure, o která byste se s námi rádi podělili, neváhejte je s námi sdílet jakýmkoli způsobem. Budeme nesmírně rádi za vaši zpětnou vazbu!