Čluny Adventure na výstavě FOR BOAT 2020

Vstupenky zdarma na výstavu FOR BOAT 2020

AKTUALIZACE 10/3/2020 - V souvislosti s aktuální situací vydalo ABF, pořadatel veteltrhu FOR BOAT 2020, následující prohlášení, které na dobu neurčitou odkládá veškeré jimi pořádané výstavy:

 

Aktuální sdělení společnosti ABF, a.s. k opatření Bezpečnostní rady státu


Vážení návštěvníci, obchodní a mediální partneři,

 v souvislosti s mimořádným opatřením vydaném dnes 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se odkládají všechny naše veletržní a jiné akce s předpokládanou účastní nad 100 osob. Opatření se týká nejbližších akcí pořádaných v PVA EXPO PRAHA.

V nejbližších dnech vás budeme informovat o dalším postupu.

 

* * * 

 

Původní znění pozvánky na veletrh:

 

VSTUPENKY ZDARMA! Ve dnech 13. - 15. 3. 2020 se v pražských Letňanech uskuteční 4. výstava lodí FOR BOAT, kam zveme všechny naše zákazníky a příznivce lodního motorizmu!

Na našem stánku, trochu skromnějším než v minulých letech, budou k vidění tradičně nafukovací motorové čluny Adventure, konkrétně RIB s laminátovým kýlem V-500 HD ve výbavě Luxury (konzola SL-1, sedačka SLS-500, Sundeck opalovací plocha, bimini Tessilmare) s lodním motorem Mercury F60 ELPT EFI na námi vyráběném lodním přívěsu MOTORBOAT LP-550 (nebrzděný, 750 kg, Vmax 130 km/h).

Dále bude k vidění několik skládacích člunů Adventure s lodními motory Mercury, mezi nimiž určitě nebude chybet nejprodávanější člun M-360B a motor F5 MH.

Všem zájemcům nabízíme možnost získání bezplatných vstupenek na výstavu FOR BOAT 2020. Kontaktujte nás prostřednictvím emailu info@adventureboat.cz a my vám zašleme odkaz pro zajištění vstupenek zdarma.

Pozor, počet vstupenek je omezený a nabídka volných vstupů platí jen do 1. března!

Vstupenky zdarma na výstavu lodí FOR BOAT 2020