Nové ceny člunů a motorů

Nové ceny člunů a motorů

V následujících dnech bude na našem eshopu docházet k úpravě cen nafukovacích člunů Adventure a lodních motorů Mercury a Suzuki vč.aktualizací jejich produktové nabídky. Nakolik všechny uvedené značky vydaly nové ceníky prakticky ve stejnou dobu a všechny mají v nabídce značné množství produktů, prosíme o trpělivost s aktualizací cen a dostupných modelů na našem webu.

Nové ceníky vstoupily v platnost okamžitě, proto jsou aktuálně uvedené ceny těchto značek na našem eshopu NEPLATNÉ. Omlouváme se vám za komplikace!

V případě zájmu o objednání člunu Adventure nebo motorů Mercury a Suzuki v následujících dnech vás žádáme o ověření aktuální ceny emailem na info@adventureboat.cz nebo telefonicky na 605 278 306 (Dmitry Schelkalin).

Jakmile budou všechny ceny aktualizované, toto upozornění bude odstraněno. Děkujeme za pochopení!

EDIT 23/09/2022 - ceny i nabídka člunů Adventure byly aktualizovány; ze skládacích člunů bude dostupný jen M-400 v zesílené verzi R.E.D. z materiálu HEYTex 1200 g/m2, dovezeno bude v zimě 2022/23 jen několik málo kusů a půjde pravděpodobně o poslední vyrobené skládací čluny Adventure...